Afgelopen week spraken wij met Erik Noor en Ronny Van Geneugden over onze club. 

 

Er is onder andere uitgebreid stilgestaan bij de ontwikkelingen op technisch vlak, kantoor en de MVV Academy. Ook spraken wij natuurlijk over de financiële situatie. Daarnaast hebben we samen met de club gewerkt aan een plan om de veiligheid in het stadion te verbeteren.

 

Wij hebben het gesprek als open en positief ervaren. Er worden op allerlei vlakken stappen gezet om MVV verder te laten groeien. En natuurlijk is er nog een lange weg af te leggen, maar met de steun van ons als supporters is dat mogelijk!

 

Te beginnen aanstaande vrijdag tegen VVV in De Geusselt. Kom op die Roeje!!

 

Meer lezen over ons gesprek met MVV? Check dan het verslag via onderstaande link: https://sv-1902.nl/index.php/verslagen/verslagen-overleg-mvv/83-25-01-2022-mvv-overleg

­