𝗧𝗲𝗴𝗲𝗻 𝗰𝗼𝗹𝗹𝗲𝗰𝘁𝗶𝗲𝘃𝗲 𝘀𝘁𝗿𝗮𝗳𝗳𝗲𝗻!

SV-1902 gaat zich beraden op juridische stappen tegen de, door de KNVB, opgelegde straf om de vakken C en D van de Angelside te willen sluiten tijdens de thuiswedstrijd tegen Jong Utrecht.

Wij zijn principieel tegen collectieve straffen en vinden het onrechtvaardig dat onze supporters collectief gestraft worden, t.g.v. het gedrag van enkele individuen. Daarnaast stellen wij ook onze vraag bij de proportionaliteit van deze straf.

Wij roepen MVV op om tegen het besluit van de KNVB in te gaan en deze straf niet uit te voeren. Seizoenskaarthouders worden op deze manier namelijk onterecht gestraft en dit gaat op termijn seizoenkaarthouders kosten.

Hopelijk kunnen wij, gezamenlijk met MVV en eventueel andere clubs, een vuist maken tegen dit beleid van de KNVB.

Mocht u kennis hebben van dit soort juridische procedures en ons willen helpen, stuur dan een bericht naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

 

­